0 554 292 59 61
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Aile Hukuku Eskişehir

28 Kasım 2019
1 kez görüntülendi

Eskişehir Boşanma Avukatı

Eskişehir’de bulunan büromuz, aile içi şiddet, boşanma ve velayet davalarına bakarak tecrübeli bir şekilde mağduriyetinizi mahkemeye bildirecektir. Boşanma hukuku alanında danışmanlık ve dava açılması için bize başvuru yapan müvekkilerimize izlenmesi gereken yolları ve gerekli olan evrakların neler olduğu hakkında bilgilendirme yaparız. Eskişehir Avukat hizmetimizle,  Türkiye adalet ve hukuk mahkemesi kararının doğru yönde verilesine destek oluruz.

Boşanma Hukuku veEvlilik Sözleşmesi

Evlilik ve boşanma davalarına bakmakta olan hukuk büromuz, müvekkilerimizin dosyalarının hazırlanması, mağduriyetlerinin mahkemeye bildirilmesi alanında hizmet vermektedir. Eskişehir boşanma avukatı olarak, tecrübeli ve profesyonel danışmanlık yapacak olan avukatlarımız, boşanma davalarında nafaka ve velayet işlemlerine bakmaktadır.

Aynı zamanda evlilik sözleşmesi ve miras paylaşımı alanlarında da eşlerin haklarını alarak ortak bir noktada buluşmasını sağlayacak olan avukatlarımız, evlilik birliğinin bozulması ya da eşlerin ihaneti sonucunda yapılması gereken işlemleri yaparak, Türkiye Adalet sarayına duyurulması konusunda yardımcı olacaktır. Aile içi şiddet, kadına şiddet ve aile içi çocuk istismarı durumlarında hassasiyet gösterecek olan avukatlarımız, izlenmesi gereken dava süreci hakkında ve dosya hazırlama işlemlerinde müvekkilerini doğru şekilde yönlendirecektir. Sadece ceza ya da boşanma avukatı değil, diğer avukatlık hizmetlerimiz için de bizden danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Eskişehir Hukuk Bürosu Avukatlarımız

Tecrübeli ve profesyonel olan avukatlarımız, Türkiye’nin en iyi hukuk fakültelerinden mezun olmuş işlerinde sorumluluk sahibidir. Eskişehir ceza avukatı ve boşanma avukatı danışmanlık hizmetine ihtiyaç duyan sanıklar ya da müvekkilerimiz için gerekli dosyaların hazırlanmasına yardımcı olunacaktır.

Türkiye adalet ve hukuk mahkemesi kararlarına ve isteklerine göre sizleri bilgilendirecek olan avukatlarımız, çocukların, yetişkinlerin ve kadınların mağdur olduğu durumlarda profesyonel bir çalışma disiplinine girmektedir. Uyuşturucu, çocuk istismarı, hakaret davaları ve boşanma işlemleri için avukatlarımızın tecrübelerine güvenebilir bu alanda hizmet alabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?