0 554 292 59 61
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Eskişehir Ceza Avukatı

08 Temmuz 2019
1 kez görüntülendi

Eskişehir Ceza Avukatı

Ceza Hukuku adından da anlaşıldığı gibi toplumsal yaşam içerisinde Türk Ceza Kanununun Suç olarak belirlemiş olduğu eylemleri gerçekleşmesi durumunda verilecek olan Cezaları belirleyen hukuk dalıdır. Eskişehir Ceza avukatı olarak her müvekkilimiz bizim için aynı derecede öneme sahip olup işleri ve sorunları önceliklidir. Prensip olarak hukuk büromuz da karşılıklı güven esasına dayanarak mevcutta yaşadığınız hukuki süreçlerde sizlere hızlı ve çözüm odaklı bilgilendirmeler sağlayarak sizlere yardımcı olmaktayız.

Eskişehir Ceza Hukuku konusunda sizlere danışmanlık ve avukatlık hizmetlerimiz şu şekildedir ;

–  Bölge adliye ceza dairelerinde davanın takibini sağlamak, mahkemece verilmiş kararların itirazı,
–  Savcılık ve soruşturma işlemlerinin takibini sağlamak, suç duyurusunda bulunmak,
–  Asliye Ceza Mahkemelerin görev alanındaki suçlar ; Suç duyurusunda bulunma, sanık müdafi veya müşteki vekili olunması, tutuklama kararlarına itiraz,
–  Ağır Ceza Mahkemelerin görev alanındaki suçlar ; Suç duyurusunda bulunmak, sanık müdafi veya müşteki vekili olunması,
–  Şüpheli veya mağdur ifadesinde bulunma
–  Trafik kazalarından kaynaklanan ceza dosyaları, takibi, soruşturma aşaması ..

Yukarıda belirtmiş olduğumuz gibi ceza hukuku alanında her türlü konuda sizlere yardımcı olabiliriz. Eskişehir Ceza Avukatı olarak, müvekkillerimizin ceza dosyalarında soruşturma aşamasından kavuşturma aşaması, istinaf aşaması ve Yargıtay aşaması gibi bütün noktalarda sizlere hukuki açıdan yardımcı oluyoruz.

Ceza Avukatı Tutmak Neden Önemlidir ?

Ceza Hukuku kişinin hürriyetini doğrudan etkilediği için oldukça önemli bir konudur.  Bu yüzden avukatlardan yardım almanız sanık, şüpheli  veya mağdur için oldukça önem arz etmektedir. Ceza avukatlarının görevi müvekkili olan şüpheli, sanık veya mağduriyet yaşayan kişiyi gerek soruşturma aşamasında, kavuşturma aşamasında temsil ederek hukuki süreçler açısından bilgilendirmek, yaşanılan suç unsurları, yaptırımları konusunda bilgilendirmek ve savunmasını yapmaktadır.

Eskişehir Avukat Evren Demircan Ceza Hukuku davaları hakkında detaylı bilgi için bizlere iletişim adresimiz üzerinden ulaşabilir, açılmış veya açılacak olarak ceza dosyalarınız hakkında gerekli bilgilendirmeyi alabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?