0 554 292 59 61
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Ceza Hukuku Eskişehir

28 Kasım 2019
1 kez görüntülendi

Eskişehir Ceza Avukatı

Eskişehir’de bulunan büromuz kapsamında müvekkillerimizin mağdur olduğu konularda bilgilendirme yapan ve dava dosyası hazırlayan Eskişehir ağır ceza avukatı, sizleri kısa zamanda Hukuk alanında bilgilendirecek ve davanın işleme koyulması için Ceza mahkemesine başvuru yapacaktır. İhbarname ve suç dosyası işlemleriniz için büromuza müracaat edebilirsiniz.

Ceza Hukuku

Dolandırıcılık, hakaret, sahtecilik ve çocuk istismarı alanına giren ceza hukuku maddeleri, müvekkilimizin davadan iyi sonuçlarla ayrılması için Avukatlarımız gerekli olan dosyaların hazırlanmasında size yardımcı olacaktır. Eskişehir Ceza avukatı hizmetimiz, Hukuk alanında profesyonel ve uzman avukatlarımızla mahkemenin başlaması ve sonuçlanması için yanınızda olacaktır.

Asliye, sulh ve ağır ceza mahkemeleri gereğince şikayetçi olduğunuz alanda ya da şikayette bulunulduğunuz durumlarda avukatlarımızın danışmanlığına güvenebilir, haksızlığa uğradığınız konularda Türkiye Adalet ve Hukuk mahkemesi kapsamında hakkınızı arayabilirsiniz. Bu alanda uzmanlaşmış olan Avukatlarımız, Türkiye’nin en iyi hukuk fakültelerinden mezun olmuş, bu alanda uzun yıllar çalışarak tecrübeyle destekçiniz olmaya uygun görülmüştür.

Aile İçi Şiddet ve Hakaret Suçları

Türk Ceza kanunu gereğince, kadına şiddet, çocuk istismarı ve aile içi şiddet vakalarına bakmakta olan danışman Avukatlarımız, boşanma davalarına da bakmaktadır. Eskişehir boşanma Avukatı, mağdur olan ve boşanmak isteyen tarafın ya da boşanmak istemeyen tarafın dosyalarını hazırlar, nafaka ve velayet işlemleri için profesyonel bir destek sağlar. Eşler arasında açılan hakaret davaları, mal ve mülk dağılımının yanı sıra aynı zamanda çocuklara yansıyan psikolojik durumlarında araştırılması için size yardımcı olacaktır.

Ceza hukuku ve boşanma davaları üzerine danışmanlık hizmeti de vermekte olan büromuz, profesyonel avukatlarımızla boşanma ve ceza hukuku kapsamındaki davalarınıza bakabilecek, bu alanda dosya hazırlayarak dava açılmasına yardımcı olacaktır. Eskişehir Avukat Evren Demircan Ceza hukuku, boşanma ve diğer hukuk alanlarındaki sorularınız için bizlere danışabilirsiniz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?